تکنیک های هک رشد

کمی درباره تکنیک های هک رشد برای سال ۱۳۹۷

کمی درباره تکنیک های هک رشد برای سال 1397Reviewed by Mansoor Kiarash on Oct 22Rating: 5.0کمی درباره تکنیک های هک رشد برای سال 1397هک رشد نیز مانند سایر تکنیک ها، مداماً به روز می شود و به دلیل این که تکنیک های هک رشد، تا حد زیادی با نوآوری های صنعت دست و پنجه نرم می کنند، مدیران مربوط به هک رشد و هکرهای رشد را مجبور می کند با تغییرات تکنولوژی پیش بروند. شما در مقاله می توانید 4 تکنیک هک رشد پیشنهادی را مطالعه کنید.

امروز می خواهیم کمی درباره هک رشد صحبت کنیم و ببینیم در باقی مانده سال، چه تکنیک هایی از هک رشد را می بایست برای پیشبرد، استفاده کنیم.

 

۱٫ در وب سایت، به مشتری نزدیک تر شوید

مشتریان همیشه سوال دارند! همیشه!! شاید این موضوع برای کسب و کاری که تنها به دنبال سود است، خسته کننده باشد، اما برای هکر رشدی که میخواهد بیشتر درباره دغدغه های مشتری اش بداند، بهترین چیز است.

برای شروع، ایده هایی را برای چت آنلاین سایتتان امتحان کنید.

 

۲٫ شخصی سازی را یک مرحله پیشرفته تر کنید

اکنون وب سایت ها، برای طیف حداکثری مشتریان، شخصی سازی شده اند. آیا می توان باز هم مشتریان را با پیشنهاد های منحصر به فرد غافلگیر کرد؟!

بله، شاید بتوانید پیشنهاداتی بر اساس عملکرد آنها، در اکانتشان بسازید. همیشه لازم نیست به سراغ نحوه ورود و مسیر جذب بروید.

 

۳٫ کمی علمی تر باشید و احتمال موفقیت فرضیه ها را بالا ببرید

دیگر فرصت این نیست که با حدث و گمان فعالیت های بازاریابی را پیش ببرید.

امروزه در تیم های بازاریابی بزرگ در شرکت های مشهور، همواره خوراک تیم بازاریابی، توسط تیم تحلیل داده تولید می شود. پس همه فرضیه ها را علمی و منطقی پیش ببرید.

 

۴٫ راهکار شبکه اجتماعی را کمی تغییر دهید

به شخصه با توجه به تجربه ام در کسب و کارهای ایرانی و رفتارهای آنلاین مردم ایران، پیشنهاد می کنم کمی در نظم اجرای فعالیت های شبکه اجتماعی تغییر ایجاد کنید.

تلگرام به دلیل فیلتر شدن و فیس‌بوک به دلیل فیلتر بودن و البته سختی دسترسی، ابزارهای مناسبی برای ادامه مسیر شبکه های اجتماعی نیستند. نیم نگاهی به اینستاگرام داشته باشید

 

در پایان هم باید اشاره کنم، موارد ذکر شده در بستر هک رشد قابل اجراست و اصل همیشگی هک رشد، سرمشق فعالیت ها است : هیچ فرضی قطعی نیست، مگر اینکه در آزمودن مشخص شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *