درباره من

منصور کیارش هستم. بیشتر افرادی که به وب سایت من مراجعه می کنند، در زمینه اجرای تبلیغات، بازاریابی یا برندینگ دچار مشکل هستند و در این بازار آشفته، جایی برای ریسک کردن ندارند.

ما با شرکت‌هایی که محصولات آماده فروش یا خدمات این‌چنینی دارند کار کرده ایم و توانسته ایم زمان فروش محصول/خدمت و سودرسانی آن را کوتاه تر کنیم. ما به‌ویژه به مشتریانمان در موارد زیر کمک می‌کنیم:

*صرفه‌جویی در هزینه معرفی محصول: بسیاری از کسب و کارهایی که توان ریسک زیادی ندارند، توانسته اند با هزینه‌های منطقی، محصولشان را به بازار به خوبی معرفی کنند. یکی از مجموعه های مراجعه کننده، پس از اجرای پروژه تبلیغاتی، توانست در ماه اول ۲۷%، ماه دوم ۲۵% و ماه سوم ۲۹% به سودآوری خود بیافزاید.

*به حداقل رساندن فعالیت های فروش: ما به نحوی چشمگیر، توانستیم با کاهش حدود ۲۰ ساعت در ماه، از زمانی که فروشنده صرف تلاشهای تبلیغاتی می کرد بکاهیم. ما کسب و کارها را در جایی که به آن تعلق دارند نگاه می داریم.

*افزایش قدرت برند: اقدامات اصولی برای یک کسب و کار، باعث می شود برند، به نحوی صحیح در ذهن مشتری شکل بگیرد که می تواند میزان تکرار فروش را افزایش دهد. یکی از مشتریان ما، با معرفی جنبه جدیدی از محصولش، توانست در حوزه فروش آن، به خوبی برندش را تقویت نماید و هزینه تبلیغات آن تا حدود روزی ۷۰۰٫۰۰۰ تومان کاهش یافت.

ما می توانیم تفاوت بزرگی را برای شرکت شما، هنگام راه اندازی محصول جدید یا معرفی آن به بازار ایجاد کنیم. اجازه دهید با استفاده از اطلاعات تماس زیر، کمی بیشتر با هم گفتگو کنیم.

مطمئنم شما علاقه‌مند هستید چگونگی کمک ما به مشتریان را کمی شفاف‌تر بدانید.

تجارب کاری

همراه مکانیک:

من در این کسب و کار، توانستم درآمد را تا ۱۱۳۰% افزایش دهم. این کار را با اجرای ۲ کمپین تبلیغاتی انجام دادم.

ویترین نت:

من در این کسب و کار، توانستم تعداد جذب مشتری، نسبت به ورودی را تا ۲۸% افزایش دهم و این کار را با هک رشد انجام دادم.

شیدسا:

من در این کسب و کار توانستم با اجرای تبلیغات هدفمند، فروش را تا ۱۹۰% افزایش دهم. این کار توسط تبلیغات تاثیرگذارها انجام شد.

ایران اپ:

من در این کسب و کار، با ارائه یک برنامه جامع تبلیغاتی، مشکل جذب کاربر این نرم افزار را از بین بردم. این نرم افزار با استفاده از حقه های فعالسازی مشتری به این موفقیت دست یافت.

باپوک:

من در این کسب و کار، هویت برند جدیدی ایجاد کردم و به آن کمک کردم نگاه مشتریان را نسبت به خودش تغییر دهد. همچنین افزایش فروش در این کسب و کار، بوسیله اجرای پروژه کامل برندینگ رخ داد.

.

اگر مایلید بیشتر درباره پروژه هایی که انجام داده‌ام بدانید، با من تماس بگیرید.