دوره آموزشی

  • آموزش دوره‌های تخصصی

    آموزش دوره‌های بازاریابی و تبلیغات، برندینگ و هک رشد

دوره‌های آموزشی

اگر می‌خواهید در سازمان یا گروه خود، دوره‌های آموزشی مربوط به مباحث بازاریابی و تبلیغات، برندینگ، تحلیل کسب‌وکار و هک رشد برگزار نمایید، می‌توانید از طریق فرم زیر، درخواست و اطلاعات موردنیاز آن را ارسال کنید.

دوره های آموزشی تعریف شده که شرح کلی آن در بخش زیرین قابل مشاهده است، به جای استفاده از سیلابس های صرفاً آموزشی که در بسیاری از موسسات از آن استفاده می شود، به سمت تعریف سرفصل ها بر اساس نیاز کسب و کارها و تجربه حفره های دانشی رفته است. از طرفی ایجاد ذهنیت تحلیلی در مقایسه با استفاده صرف از ابزار، تفاوت اصلی دوره آموزشی ارائه شده توسط گروه کیارش است.

تبلیغات و بازاریابی

بازاریابی و تبلیغات

پیش از ایجاد نگرش استفاده از ابزارها و نرم افزارهای تبلیغاتی، مبانی اجرای تبلیغات و البته روش صحت سنجی و نیازسنجی تبلیغات و بازاریابی در دوره تدریس می شود. آموزش تعریف کمپین تبلیغاتی یکی از اصلی ترین آموزش های دوره بوده و تعریف صحیح کمپین تبلیغی، در بازگشت سرمایه تبلیغات بسیار موثر است.

استفاده صحیح از ابزارهای تبلیغاتی به نحوی که بیشترین کارایی را بسته به عملکرد خود داشته باشد، یکی دیگر از اهداف دوره آموزشی خواهد بود.

برندینگ

برندینگ

برندینگ بیش از این که روشی نیازمند به ابزار باشد، یک حس و نیازمند به خلاقیت و نوآوری است. در برندینگ بیش از هر چیز می بایست احساسات مشتری نسبت به برند را درک نمود و نسبت به آن در راستای برآورده کردن انتظارات آنها قدم برداشت.

در دوره های برندینگ، تحلیل و نوع نگاه و البته راهکارهای دریافت بازخورد از مشتریان در اولویت اول تدریس قرار می گیرد و با بررسی یکی از کسب و کارها، دوره آموزشی بیشتر به یک کارگاه آموزشی تبدیل می شود.

هک رشد

هک رشد

هک رشد، تکنیک نوآوری محور و خلاقانه ای است که در دوره های آموزشی آن، می بایست از آموزش روش ها و مسیرهای امتحان شده دوری نمود. در دوره های آموزشی هک رشد که در قالب کارگاه های آموزشی و عملی تعریف شده است، کسب و کار هدف تا چندین دوره توسط رهبر هک رشد، راهبری می شود و پس از آموزش یک رهبر رشد، فرایندهای هک رشد به وی سپرده می شود.

در آموزش هک رشد، مهمترین بخش چرخاندن چرخ های خلاقیت درون سازمان و ایجاد ایده توسط شرکت کنندگان است. این نوآوری در سازمان ریشه دار خواهد بود و عملاً نیاز کسب و کار به برون سپاری فرایند هک رشد از بین خواهد رفت.

قابل‌ذکر است سیلابس دوره‌های آموزشی و همچنین هزینه‌های برگزاری دوره، حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از ثبت درخواست اولیه ارسال خواهد شد.

سوابق آموزشی

من تابحال بیش از ۳٫۰۰۰ ساعت تدریس در زمینه‌های تخصصی داشته ام. موضوعات اصلی تدریس، راه اندازی بخش‌های جدید و حتی راه اندازی کسب و کار‌های جدید بوده‌اند.

آموزش‌های سازمانی نظیر آموزش تیم بازاریابی برای افزایش راندمان تبلیغات، آموزش اجرای صحیح تبلیغات و بازخوردگیری، آموزش پیاده‌سازی برندینگ در سازمان‌ها، راه‌اندازی سیستم هک رشد و بسیاری دیگر از این دست، در رزومه کاری من وجود دارد.

می توانید در اسلایدر زیر، بخشی از تجارب آموزشی من را مشاهده کنید.

فرم درخواست برگزاری دوره آموزشی